Vynikající gastronomie

Vynikající gastronomie

Španělská kuchyně je především multikulturní. Zahrnuje vlivy židovské, ale i chutě nového světa z koloniálních dob Ameriky. V jižních částech Španělska je patrný vliv maurské a africké kuchyně, na severu a východě gastronomie francouzské a italské.

Španělé jsou národem gurmánů, velmi rádi jí a chodí do restaurací.

Jakožto opravdoví jižané si Španělé libují v olivovém oleji, který je jejich tekutým zlatem. Používají ho při přípravě většiny pokrmů. Mezi nejvyužívanější suroviny patří rajčata a papriky, česnek, cibule a velmi oblíbené olivy. Dále mezi základními potravinami nalezneme různé druhy masa, ryby, ovoce, rýži, brambory, fazole a křupavé bílé pečivo. Zapomenout nesmíme ani na mořské plody a pokrmy z nich, jež jsou v přímořských městech velmi žádané. Hlavní chody jsou zakončeny dezertními sýry, sušenými šunkami či sladkými zákusky, k nimž je třeba podotknout, že jsou díky medu lahodně sladké.

Co najdete na prostřeném španělském stole?

Kdo si dokáže představit kvalitní jídlo bez kvalitního pití? Velmi oblíbeným španělským nápojem je samozřejmě víno. V oblasti Rioja se nacházejí dokonce jedny z nejstarších vinic Evropy.

Před jídlem se podává aperitiv zvaný Fino, což je suché a velmi lehké sherry. Jedno z nejlepších vín je červené víno Rioja a oblibě se těší také šumivá Cava. Pro nás nejznámější je určitě nápoj Sangria, směs ovoce zalitá sladkým červeným vínem s trochou likéru, dolitá ovocnou šťávou nebo šumivým vínem, podávaná s ledem. K dalším z nápojů patří Grenadina, nápoj z granátových jablek sytě rudé barvy, podávaný ve vysokých sklenicích, dolévaný ledovou vodou.

 

 

 

Jak probíhá nákup nemovitostí ve Španělsku?

S námi zcela bezstarostně. Prohlédněte si nabídku našich nemovitostí, a když vás některá zaujme, neváhejte nás kontaktovat. Máte trochu jinou představu? Stačí říct a my vám pomůžeme perfektní nemovitost najít.

Jakmile budete mít jasno, vydáme se společně na prohlídku do Španělska. Provázet vás budeme po celou dobu – od první návštěvy vašeho vysněného domu až k podpisu kupní smlouvy.

 

1.

Ozvěte se nám s vaší představou o vysněném bydlení...

2.

Doprovodíme vás do Španělska a ukážeme vám ty nejlepší nemovitosti...

3.

Zabydlete se ve vašem novém domově a užívejte si...

Zjistit více arrow

Perfektní investice

Španělskou nemovitost nemusíte využívat jen jako letní či prázdninové sídlo, můžete z ní mít výhody po celý rok. Poradíme vám, jak váš dům či apartmán v době vaší nepřítomnosti výhodně pronajmout a ještě na tom vydělat.

Vydělávejte z pohodlí domova

Nevíte, jak sehnat vhodné nájemníky a mít jistotu, že váš dům zůstane v perfektním stavu? Ať už hledáte nájemníky na delší dobu, nebo krátkodobé hosty, o vše se za vás postaráme.

Nejen, že svou nemovitost při své příští návštěvě najdete nepoškozenou, ale navíc vás čeká jistý výdělek – až 20 %. Bez práce a bez námahy.

Vydělávejte až 20% ročně

Vyberte si ideální dům k investici

Jak najít perfektní nemovitost u moře, která vám v době vaší nepřítomnosti vydělá? S výběrem vám poradíme. Provedeme vás po těch nejatraktivnějších lokalitách a dopomůžeme vám k výhodné koupi.

Zobrazit celou nabídku arrow

Pojďme to probrat osobně

Dejte nám vědět. Provedeme vás koupí nemovitosti v Alicante krok za krokem.

Filip Horák

"Ve Španělsku se o vás při výběru nemovitosti postarám. Budu vás doprovázet od letištní haly, až k podpisu kupní smlouvy."

Filip Horák Váš specialista na nemovitosti ve Španělsku

V případě dotazů jsem Vám k dispozici 

mailhorak@domyspanelsko.cz phone+420 778 727 878

Proč jít do nákupu nemovitostí s námi?

Díky dlouholetým zkušenostem přesně víme, jak na to. Najdeme pro vás nemovitost podle vašich představ.

tile

Více než 800 nemovitostí

tile

Tradiční španělský styl i moderní novostavby

tile

Zkušenosti v realitách přes 10 let

tile

Osobní přítomnost českého makléře ve Španělsku