Torrevieja

Torrevieja

ŽIVOUCÍ MĚSTO NA POBŘEŽÍ

Jedno z nejzdravějších míst na světě, ale také město pulzující po celý rok, to je Torrevieja. Okouzlující atmosféra místa, které se rozkládá na rozhraní Costa Blancy a Costa Cálidy, je nejen oblíbeným turistickým cílem, ale postupně se mění v oblíbené rezidenční město Britů, Němců a Skandinávců.

Pokud si pořídíte nemovitost v Torrevieja, máte jistotu příjemného bydlení a zábavy po celý rok. Když vás omrzí koupání ve vlnách Středozemního moře, můžete navštívit moderní aquapark Aquopolis nebo podpořit své zdraví v solných lagunách. 

Nedílnou součástí zdejší každodennosti jsou páteční trhy a hypermarket Carrefour. Zatímco doma patří nákupy potravin k nezáživným činnostem, Torrevieja je pozvedne mezi příjemné kratochvíle. Nabídka je až dechberoucí - několikametrové pulty s čerstvými rybami, mořskými plody, ovocem a zeleninou, ale také šunkami a lahodnými sýry. Vše za srovnatelné ceny jako v Česku a na Slovensku, ovšem v nesrovnatelné kvalitě.

Se západem slunce, jen co skončí ta pravá španělská siesta, na vás čeká rušný noční život. Ať už navštívíte některou z místních restaurací na pobřeží a vychutnáte si španělské speciality s pohárem osvěžující sangrie, nebo se sejdete s přáteli a ugrilujete si na zahradě čerstvou rybu. Ve Španělsku se žije jinak a tomuto kouzlu se podléhá téměř okamžitě.

Jak probíhá nákup nemovitostí ve Španělsku?

S námi zcela bezstarostně. Prohlédněte si nabídku našich nemovitostí, a když vás některá zaujme, neváhejte nás kontaktovat. Máte trochu jinou představu? Stačí říct a my vám pomůžeme perfektní nemovitost najít.

Jakmile budete mít jasno, vydáme se společně na prohlídku do Španělska. Provázet vás budeme po celou dobu – od první návštěvy vašeho vysněného domu až k podpisu kupní smlouvy.

 

1.

Ozvěte se nám s vaší představou o vysněném bydlení...

2.

Doprovodíme vás do Španělska a ukážeme vám ty nejlepší nemovitosti...

3.

Zabydlete se ve vašem novém domově a užívejte si...

Zjistit více arrow

Perfektní investice

Španělskou nemovitost nemusíte využívat jen jako letní či prázdninové sídlo, můžete z ní mít výhody po celý rok. Poradíme vám, jak váš dům či apartmán v době vaší nepřítomnosti výhodně pronajmout a ještě na tom vydělat.

Vydělávejte z pohodlí domova

Nevíte, jak sehnat vhodné nájemníky a mít jistotu, že váš dům zůstane v perfektním stavu? Ať už hledáte nájemníky na delší dobu, nebo krátkodobé hosty, o vše se za vás postaráme.

Nejen, že svou nemovitost při své příští návštěvě najdete nepoškozenou, ale navíc vás čeká jistý výdělek – až 20 %. Bez práce a bez námahy.

Vydělávejte až 20% ročně

Vyberte si ideální dům k investici

Jak najít perfektní nemovitost u moře, která vám v době vaší nepřítomnosti vydělá? S výběrem vám poradíme. Provedeme vás po těch nejatraktivnějších lokalitách a dopomůžeme vám k výhodné koupi.

Zobrazit celou nabídku arrow

Pojďme to probrat osobně

Dejte nám vědět. Provedeme vás koupí nemovitosti v Alicante krok za krokem.

Filip Horák

"Ve Španělsku se o vás při výběru nemovitosti postarám. Budu vás doprovázet od letištní haly, až k podpisu kupní smlouvy."

Filip Horák Váš specialista na nemovitosti ve Španělsku

V případě dotazů jsem Vám k dispozici 

mailhorak@domyspanelsko.cz phone+420 778 727 878

Proč jít do nákupu nemovitostí s námi?

Díky dlouholetým zkušenostem přesně víme, jak na to. Najdeme pro vás nemovitost podle vašich představ.

tile

Více než 800 nemovitostí

tile

Tradiční španělský styl i moderní novostavby

tile

Zkušenosti v realitách přes 10 let

tile

Osobní přítomnost českého makléře ve Španělsku