Torrevieja

ŽIVOUCÍ MĚSTO NA POBŘEŽÍ

Jedno z nejzdravějších míst na světě, ale také město pulzující po celý rok, to je Torrevieja. Okouzlující atmosféra místa, které se rozkládá na rozhraní Costa Blancy a Costa Cálidy, je nejen oblíbeným turistickým cílem, ale postupně se mění v oblíbené rezidenční město Britů, Němců a Skandinávců.

Pokud si pořídíte nemovitost v Torrevieja, máte jistotu příjemného bydlení a zábavy po celý rok. Když vás omrzí koupání ve vlnách Středozemního moře, můžete navštívit moderní aquapark Aquopolis nebo podpořit své zdraví v solných lagunách. 

Nedílnou součástí zdejší každodennosti jsou páteční trhy a hypermarket Carrefour. Zatímco doma patří nákupy potravin k nezáživným činnostem, Torrevieja je pozvedne mezi příjemné kratochvíle. Nabídka je až dechberoucí - několikametrové pulty s čerstvými rybami, mořskými plody, ovocem a zeleninou, ale také šunkami a lahodnými sýry. Vše za srovnatelné ceny jako v Česku a na Slovensku, ovšem v nesrovnatelné kvalitě.

Se západem slunce, jen co skončí ta pravá španělská siesta, na vás čeká rušný noční život. Ať už navštívíte některou z místních restaurací na pobřeží a vychutnáte si španělské speciality s pohárem osvěžující sangrie, nebo se sejdete s přáteli a ugrilujete si na zahradě čerstvou rybu. Ve Španělsku se žije jinak a tomuto kouzlu se podléhá téměř okamžitě.