Specialista na prodej nemovitostí ve Španělsku

background

Soul Marbella Sunrise

Soul Marbella Sunrise

costa del sol marbella

1 140 000 €

icon 4
icon
icon

Objevte Soul Marbella Sunrise, exkluzivní výběr 20 dvojdomků umístěných v jedné z nejlepších oblastí Soul Marbella, s výhledem na moře a golfové hřiště. Prostorné vily se 4 ložnicemi s terasami, soukromým bazénem a zahradou a podzemní garáží. Pro obyvatele Sunrise jsou zahrnuty služby concierge a „Resort life“.

Poptat nemovitost Přidat do oblíbených

icon

Počet ložnic

4

icon

Bazén

Ano

Celý popis

Nachází se v Marbella East, Soul Marbella Sunrise je zcela soukromý a je obklopen prestižním golfovým hřištěm Santa Clara. Perfektní kombinace mezi polohou a přírodou pouhých 5 minut od centra Marbelly. Ze své vyvýšené polohy a v blízkosti moře je Sunrise exkluzivní oblastí s výjimečným výhledem na golfové hřiště a Středozemní moře.

Marbella East je skutečný ráj, který teprve bude objeven. Tato oblast je ideálním místem pro ty, kteří hledají autentickou středomořskou esenci pobřeží Costa del Sol, aniž by se vzdali spojení s hlavními okolními městy. Skvělá lokalita, kde si můžete užít uvolněný a zdravý životní styl s nejlepšími plážemi na dosah ruky.

Tento komplex obklopený golfovým hřištěm Santa Clara je jednou z nejprestižnějších soukromých urbanizací v Marbelle. Soukromá a exkluzivní urbanizace s jedinečným výhledem na golfové hřiště a Středozemní moře. Díky mezinárodnímu letišti a službě vysokorychlostního vlaku (AVE) je toto město oblíbeným cílem těch, kteří hledají za vysoce kvalitní život v Evropě díky svému klimatu, živému kulturnímu životu a široké nabídce volnočasových aktivit.

- Architektura a design jako odlišující produkt
"" Přirozené osvětlení je podstatou duše Marbella, která v dokonalé harmonii s designem hladkých linií a zvučných objemů, působivou krajinářskou úpravou a nádherným výhledem na golfové hřiště, podporuje kvalitu života jeho obyvatelé a jejich spojení s přírodními "" potvrzuje González & Jacobson, jedno z nejlepších architektonických studií na celém pobřeží Costa del Sol

Spojte se s makléřem této nemovitosti

Bc. Lucie Balášová

Bc. Lucie Balášová

Specialistka na nemovitosti v Marbelle

balasova@domyspanelsko.cz

+420 724 760 354

Lokalita

Můžete nám nechat vzkaz

O vaše data je u nás postaráno.
Přečtěte si naše link na stránku o ochr. os. údajů.