Rojales

Rojales

SLUNNÉ MÍSTO PRO ŽIVOT

Jedinečná nedotčená krajina, typické španělské vily, kvalitní infrastruktura a moderní služby. To jsou charakteristiky tradičního španělského města Rojales, které se rozkládá ve svazích nad slavným golfovým hřištěm La Marquesa.

Rojales si pro vynikající občanské zázemí a kvalitní infrastrukturu zvolilo velké množství zahraniční klientely jako rezidenční místo. Není se co divit. Zatímco některá přímořská letoviska mimo hlavní turistickou sezónu pozvolna utichají, Rojales nabízí kvalitní služby a perspektivní bydlení po celý rok. Destinace je vzdálena od moře asi 10 minut autem, což místní kvitují s povděkem – v sezóně se vyhnou turistům a přitom mají pláže s pestrou nabídkou vodních sportů stále na dosah.

Zavřete oči a představte si typický všední den. Ráno se osvěžíte v soukromém bazénu a vyrazíte na trh pro čerstvé ovoce, zeleninu a olivy. Spolu s kávou si vychutnáte snídani na terase a oddáte se stejně jako místní siestě na pláži nebo golfovém hřišti. S večerem se sejdete s přáteli u sklenky pravé španělské Cavy, zatímco se z grilu rozvoní filety čerstvých ryb. Krásná představa? Ale kdepak. To je Rojales. A svůj sen zde můžete žít i vy.

Jak probíhá nákup nemovitostí ve Španělsku?

S námi zcela bezstarostně. Prohlédněte si nabídku našich nemovitostí, a když vás některá zaujme, neváhejte nás kontaktovat. Máte trochu jinou představu? Stačí říct a my vám pomůžeme perfektní nemovitost najít.

Jakmile budete mít jasno, vydáme se společně na prohlídku do Španělska. Provázet vás budeme po celou dobu – od první návštěvy vašeho vysněného domu až k podpisu kupní smlouvy.

 

1.

Ozvěte se nám s vaší představou o vysněném bydlení...

2.

Doprovodíme vás do Španělska a ukážeme vám ty nejlepší nemovitosti...

3.

Zabydlete se ve vašem novém domově a užívejte si...

Zjistit více arrow

Perfektní investice

Španělskou nemovitost nemusíte využívat jen jako letní či prázdninové sídlo, můžete z ní mít výhody po celý rok. Poradíme vám, jak váš dům či apartmán v době vaší nepřítomnosti výhodně pronajmout a ještě na tom vydělat.

Vydělávejte z pohodlí domova

Nevíte, jak sehnat vhodné nájemníky a mít jistotu, že váš dům zůstane v perfektním stavu? Ať už hledáte nájemníky na delší dobu, nebo krátkodobé hosty, o vše se za vás postaráme.

Nejen, že svou nemovitost při své příští návštěvě najdete nepoškozenou, ale navíc vás čeká jistý výdělek – až 20 %. Bez práce a bez námahy.

Vydělávejte až 20% ročně

Vyberte si ideální dům k investici

Jak najít perfektní nemovitost u moře, která vám v době vaší nepřítomnosti vydělá? S výběrem vám poradíme. Provedeme vás po těch nejatraktivnějších lokalitách a dopomůžeme vám k výhodné koupi.

Zobrazit celou nabídku arrow

Pojďme to probrat osobně

Dejte nám vědět. Provedeme vás koupí nemovitosti v Alicante krok za krokem.

Filip Horák

"Ve Španělsku se o vás při výběru nemovitosti postarám. Budu vás doprovázet od letištní haly, až k podpisu kupní smlouvy."

Filip Horák Váš specialista na nemovitosti ve Španělsku

V případě dotazů jsem Vám k dispozici 

mailhorak@domyspanelsko.cz phone+420 778 727 878

Proč jít do nákupu nemovitostí s námi?

Díky dlouholetým zkušenostem přesně víme, jak na to. Najdeme pro vás nemovitost podle vašich představ.

tile

Více než 800 nemovitostí

tile

Tradiční španělský styl i moderní novostavby

tile

Zkušenosti v realitách přes 10 let

tile

Osobní přítomnost českého makléře ve Španělsku