Ráj golfistů

Milujete golf a na greenu jste jako doma? Vítejte v Alicante, které je díky celoročním příznivým teplotám a velkému počtu slunečných dní doslova rájem golfistů. Costa Blanca je známá kvalitou golfových hřišť, kam se sjíždí sportovci z celého světa. Na jejich vybudování se podíleli výborní golfisté.

Přímo pod kopci města Rojales se nachází slavné golfové hřiště La Marquesa Golf & Country Club. Na hřišti o 18 jamkách si plně užijí hráči všech výkonnostních kategorií. Zážitek ze hry ještě umocňuje krásná úprava zeleně v podobě potoků a jezírek, které obklopují borovice a palmy. Co může být lepšího, než začít v létě i v zimě každý den koníčkem, který je vaším životním stylem?

V kvalitě služeb si s ním nezadá ani La Finca Golf & Spa Resort, který leží 25 minut cesty autem od pláží v Campoamor, Guardamar a Torrevieja. Můžete si užít osmnáctijamkového hřiště s nádhernými výhledy do okolní krajiny, kde vám poradí zkušení instruktoři, a po hře se příjemně osvěžit v hotelové restauraci.

Pokud chcete vyzkoušet maximum ze zdejšího golfového ráje, v okolí Alicante se nachází další čtyři hřiště. V samotném Alicante je to Club El Plantío, dále Alicante Golf Alenda v městečku Monforte del Cid a Club Bonalba v Mutxamel.

Milovníci tohoto venkovního sportu si zde přijdou na své. Golfová hřiště na pobřeží Costa Blanca navštěvují golfisté z celého světa.

picture