Ráj golfistů

Ráj golfistů

Milujete golf a na greenu jste jako doma? Vítejte v Alicante, které je díky celoročním příznivým teplotám a velkému počtu slunečných dní doslova rájem golfistů. Costa Blanca je známá kvalitou golfových hřišť, kam se sjíždí sportovci z celého světa. Na jejich vybudování se podíleli výborní golfisté.

Přímo pod kopci města Rojales se nachází slavné golfové hřiště La Marquesa Golf & Country Club. Na hřišti o 18 jamkách si plně užijí hráči všech výkonnostních kategorií. Zážitek ze hry ještě umocňuje krásná úprava zeleně v podobě potoků a jezírek, které obklopují borovice a palmy. Co může být lepšího, než začít v létě i v zimě každý den koníčkem, který je vaším životním stylem?

V kvalitě služeb si s ním nezadá ani La Finca Golf & Spa Resort, který leží 25 minut cesty autem od pláží v Campoamor, Guardamar a Torrevieja. Můžete si užít osmnáctijamkového hřiště s nádhernými výhledy do okolní krajiny, kde vám poradí zkušení instruktoři, a po hře se příjemně osvěžit v hotelové restauraci.

Pokud chcete vyzkoušet maximum ze zdejšího golfového ráje, v okolí Alicante se nachází další čtyři hřiště. V samotném Alicante je to Club El Plantío, dále Alicante Golf Alenda v městečku Monforte del Cid a Club Bonalba v Mutxamel.

 

 

 

Jak probíhá nákup nemovitostí ve Španělsku?

S námi zcela bezstarostně. Prohlédněte si nabídku našich nemovitostí, a když vás některá zaujme, neváhejte nás kontaktovat. Máte trochu jinou představu? Stačí říct a my vám pomůžeme perfektní nemovitost najít.

Jakmile budete mít jasno, vydáme se společně na prohlídku do Španělska. Provázet vás budeme po celou dobu – od první návštěvy vašeho vysněného domu až k podpisu kupní smlouvy.

 

1.

Ozvěte se nám s vaší představou o vysněném bydlení...

2.

Doprovodíme vás do Španělska a ukážeme vám ty nejlepší nemovitosti...

3.

Zabydlete se ve vašem novém domově a užívejte si...

Zjistit více arrow

Perfektní investice

Španělskou nemovitost nemusíte využívat jen jako letní či prázdninové sídlo, můžete z ní mít výhody po celý rok. Poradíme vám, jak váš dům či apartmán v době vaší nepřítomnosti výhodně pronajmout a ještě na tom vydělat.

Vydělávejte z pohodlí domova

Nevíte, jak sehnat vhodné nájemníky a mít jistotu, že váš dům zůstane v perfektním stavu? Ať už hledáte nájemníky na delší dobu, nebo krátkodobé hosty, o vše se za vás postaráme.

Nejen, že svou nemovitost při své příští návštěvě najdete nepoškozenou, ale navíc vás čeká jistý výdělek – až 20 %. Bez práce a bez námahy.

Vydělávejte až 20% ročně

Vyberte si ideální dům k investici

Jak najít perfektní nemovitost u moře, která vám v době vaší nepřítomnosti vydělá? S výběrem vám poradíme. Provedeme vás po těch nejatraktivnějších lokalitách a dopomůžeme vám k výhodné koupi.

Zobrazit celou nabídku arrow

Pojďme to probrat osobně

Dejte nám vědět. Provedeme vás koupí nemovitosti v Alicante krok za krokem.

Filip Horák

"Ve Španělsku se o vás při výběru nemovitosti postarám. Budu vás doprovázet od letištní haly, až k podpisu kupní smlouvy."

Filip Horák Váš specialista na nemovitosti ve Španělsku

V případě dotazů jsem Vám k dispozici 

mailhorak@domyspanelsko.cz phone+420 778 727 878

Proč jít do nákupu nemovitostí s námi?

Díky dlouholetým zkušenostem přesně víme, jak na to. Najdeme pro vás nemovitost podle vašich představ.

tile

Více než 800 nemovitostí

tile

Tradiční španělský styl i moderní novostavby

tile

Zkušenosti v realitách přes 10 let

tile

Osobní přítomnost českého makléře ve Španělsku