Proč Alicante

Proč Alicante

Costa Blanca

Španělská Costa Blanca, v překladu „bílé pobřeží“, je místo výjimečné svou krajinou stejně jako unikátním mikroklimatem. Co si přát víc než celoročně příjemné teploty, dlouhé bílé pláže a krásná místa ke sportu i relaxaci? To vše korunované všudypřítomnou španělskou pohodou, která proměňuje všední dny v okamžiky, kdy vám život doslova tepe pod kůží.

Hrajte golf u vlastní přímořské vily

Toužíte po letním sídle, kam si budete moci zajet na dovolenou po většinu roku a odpočinout si v příjemném prostředí? Chcete si vychutnat golfový turnaj s nádherným výhledem na moře?

Věnujte se sportu, nebo si dopřejte procházku podél bělostného pobřeží, kdykoliv se vám zachce. Alicante nabízí krásné přírodní scenérie i řadu turisticky atraktivních lokalit.

Jak na to?

Řekněte nám, o jakém bydlení sníte. Vydáme se s vámi do Španělska a představíme vám ty nejlepší nemovitosti v Alicante – apartmány na pobřeží i přímořské vily. Budeme s vámi od první návštěvy až po finální podpis kupní smlouvy.

Zjistit více arrow

Možnost výdělku i každoroční dovolené

Kromě vítaného odpočinku můžete španělskou nemovitost využít i jinak – k pronájmu. Mějte ze své vily či apartmánu výhody, i když tam právě nebudete. Pobřeží Costa Blanca se těší velkému zájmu turistů i milovníků golfu – o zájemce nebudete mít nikdy nouzi.

Co pro to udělat?

Žádné složitosti nečekejte. Nemusíte se o nic starat – z pohodlí svého domova můžete vydělat až 20 %. Stačí říct a všechno za vás zařídíme my.

Vydělávejte až 20% ročně

Vyberte si ideální dům k investici

Jak najít perfektní nemovitost u moře, která vám v době vaší nepřítomnosti vydělá? S výběrem vám poradíme. Provedeme vás po těch nejatraktivnějších lokalitách a dopomůžeme vám k výhodné koupi.

Zobrazit celou nabídku arrow

Pojďme to probrat osobně

Dejte nám vědět. Provedeme vás koupí nemovitosti v Alicante krok za krokem.

Filip Horák

"Ve Španělsku se o vás při výběru nemovitosti postarám. Budu vás doprovázet od letištní haly, až k podpisu kupní smlouvy."

Filip Horák Váš specialista na nemovitosti ve Španělsku

V případě dotazů jsem Vám k dispozici 

mailhorak@domyspanelsko.cz phone+420 778 727 878

Proč jít do nákupu nemovitostí s námi?

Díky dlouholetým zkušenostem přesně víme, jak na to. Najdeme pro vás nemovitost podle vašich představ.

tile

Více než 800 nemovitostí

tile

Tradiční španělský styl i moderní novostavby

tile

Zkušenosti v realitách přes 10 let

tile

Osobní přítomnost českého makléře ve Španělsku