background

Las Colinas Alicante

Las Colinas Alicante

costa blanca Alicante

329 000 €

icon 2
icon 2
icon

Poptat nemovitost Přidat do oblíbených

icon

Počet ložnic

2

icon

Počet koupelen

2

icon

Bazén

Ano

icon

U pláže

Ne

icon

U golfu

Ne

icon

Ve městě

Ne

icon

Investiční nemovitost

Ne

Celý popis

 • Nové moderní apartmány se 2 nebo 3 ložnicemi v exkluzivním golfovém hřišti Las Colinas.

 

 • Apartmány mají obytnou velikost mezi 82 m2 a 155 m2. Apartmány mají 2 nebo 3 dvoulůžkové pokoje. Dále se skládají ze dvou koupelen, otevřené kuchyně a obývacího pokoje. Z obývacího pokoje máte přímý přístup na soukromou terasu.

 

 • Apartmány jsou vybaveny centrální klimatizací, podlahovým vytápěním v koupelnách, vestavěnými skříněmi, elektrickými roletami, videotelefonem a veškerým bílým zbožím. Apartmány mají také inteligentní domácí systém, kde můžete ovládat žaluzie a světla.

 

 • V budově jsou výtahy.

 

 1. Venkovní plocha
 • Každý z apartmánů má vlastní terasu mezi 18 m2 a 83 m2. Penthouse apartmány mají také střešní terasu mezi 68 m2 a 87 m2. Byty v přízemí mají také zahradu mezi 22 m2 a 50 m2.

 

 • V obytném komplexu je společný bazén a společné zahrady. K dispozici je také podzemní garáž, kde má každý byt vlastní parkovací místo a komoru.

 

 1. Plocha
 • Apartmány se nacházejí na exkluzivním golfovém hřišti Las Colinas v Orihuela Costa. Orihuela Costa je oblíbeným místem na pobřeží Costa Blanca a zahrnuje menší oblasti jako Punta Prima, Playa Flamenca, Las Filipinas, Villamartín, La Zenia, Cabo Roig a Campoamor. V těchto oblastech najdete veškerou občanskou vybavenost, kterou potřebujete, jako jsou parky a pláže, nákupní oblast, nákupní centrum, obchody, bary, restaurace, kavárny a mnoho dalšího.

 

 1. Pláže
 • Nádherné pláže pobřeží Costa Blanca leží jako perly na provázku a za krátkou vzdálenost se dostanete na řadu pláží. Mezi jinými najdete Playa Diez Picos, Playa de la Glea a Playa Aguamarina v Campoamoru, Playa de Cabor Roig v Cabo Roig, Cala Capitan, Playa La Zenia a Cala Cerrada v La zenia a pláž Playa Flamenca v Playa Flamenca.

 

 1. Podnebí
 • Orihuela Costa je ideálním místem pro dovolenou i trvalé bydlení. Léta jsou vždy slunečná a teplá, zatímco zimy jsou mírné a oblast má průměrnou teplotu 20 stupňů. Orihuela Costa se nachází v blízkosti Torrevieje, kde najdete dvě velká slaná jezera, která mají čisticí účinek na ovzduší a pomáhají poskytnout této oblasti obzvláště příznivé zdravotní prostředí. Klima má obzvláště pozitivní vliv na lidi m.a. astma, alergie, revmatismus a kožní onemocnění. Podle lékařské vědy patří oblast díky solným jezerům k jednomu z nejzdravějších míst na světě.

 

 1. Nakupování
 • Velké nákupní centrum Zenia Boulevard, kde najdete obrovské množství obchodů, jako jsou Zara, Massimo Dutti, H&M, Stradivarius, Oysho, Mango, Primark, Pull & Bear, Decathlon, Guess, Kiko, Druni, Rituals, Leroy Merlin a mnoho dalších se nachází v La Zenia. Na okraji Torrevieje najdete Carrefour a Habaneras, nákupní centrum a nákupní ulici v centru města.

 

 1. Golf
 • V okolí je řada golfových hřišť a pouze v Orihuela Costa najdete golfový a společenský klub Las Colinas, golfový Las Las Ramblas, golfový klub Villamartín a golfový klub Real Club de Golf Campoamor. V krátké vzdálenosti najdete také Greenlands Golf, La Marquesa Golf, La Finca Golf, Lo Romero Golf a Vistabella Golf.

 

 1. Jachting a vodní sporty
 • V okolí najdete několik jachtařských klubů a přístavů. V Torrevieji najdete tři, zatímco jeden je v Guardamar del Segura a dva v Santa Pola. Zde najdete školy plachtění, školy windsurfingu a potápění. Na několika místech v této oblasti si můžete pronajmout prkna pro SUP (vstávání na paddleboardu) a řada pláží nabízí vodní aktivity, jako je létání na palubě, banánové čluny, vodní skútry a další. Během léta najdete na plážích také spoustu vodních sportů a Playa La Zenia je známá především svými vodními sporty.

 

 1. Nemocnice a zdravotní péče
 • V Torrevieji je moderní veřejná nemocnice s vynikající pověstí. Hospital Quiron je soukromá nemocnice a nachází se také v Torrevieji. Laguna Mar Menor, která se nachází asi 30 minut jízdy od Orihuela Costa, je jednou z největších evropských lagun se slanou vodou s maximální hloubkou přibližně 7 metrů. Vysoká slanost vody poskytuje mikroklima, které je velmi zdravé, zejména pro lidi se srdečními problémy, artritidou nebo plicními chorobami. Solná bahenní koupel je také známá svou úlevou od kožních onemocnění, jako je lupénka, a doporučuje ji několik odborníků.

 

 

 1. Dostávat se tam
 • Orihuela Costa se nachází přibližně 55 kilometrů od letiště v Alicante a 25 kilometrů od letiště v Murcii / San Javier. Z Orihuela Costa se lze snadno dostat do velkých měst v této oblasti po dálnici A-7 nebo pobřežní dálnici N-332, jako je Elche,

Spojte se s makléřem této nemovitosti

Ing. Filip Horák

Ing. Filip Horák

Specialista na prodej nemovitostí

horak@domyspanelsko.cz

+420 778 727 878

Lokalita

Můžete nám nechat vzkaz

O vaše data je u nás postaráno.
Přečtěte si naše link na stránku o ochr. os. údajů.