Investice do nemovitostí ve Španělsku

Jaké má investice do nemovitosti v Alicante výhody? Kromě šance trávit každé léto a zimu v krásném přímořském prostředí s řadou golfových hřišť, se vám nabízí rovněž možnost pravidelného přivýdělku.

Alicante každý rok navštěvují stovky turistů a golfových nadšenců. Podělte se s nimi o nezapomenutelné zážitky a nabídněte jim luxusní ubytování ve vaší vile. Vaše nemovitost vám tak bude přinášet výhody celoročně – i když v Alicante zrovna nebudete.

Investujte bez starostí – pomůžeme vám s koupí nemovitosti i pronájmem a všechno za vás zařídíme.

Jak probíhá nákup nemovitostí ve Španělsku?

S námi zcela bezstarostně. Prohlédněte si nabídku našich nemovitostí, a když vás některá zaujme, neváhejte nás kontaktovat. Máte trochu jinou představu? Stačí říct a my vám pomůžeme perfektní nemovitost najít.

Jakmile budete mít jasno, vydáme se společně na prohlídku do Španělska. Provázet vás budeme po celou dobu – od první návštěvy vašeho vysněného domu až k podpisu kupní smlouvy.

  • Pomůžeme s výběrem koupí letenek
  • Přímo na letišti vás vyzvedne český makléř
  • Domluvíme prohlídky všech nemovitostí, o které máte zájem
  • Zařídíme ubytování
  • Budeme s vámi při podpisu smlouvy
  • Pomůžeme vám nemovitost výhodně pronajímat

Co máte nyní udělat?

1. Ozvěte se nám s vaší představou o vysněném bydlení...

2. Doprovodíme vás do Španělska a ukážeme vám ty nejlepší nemovitosti...

3. Zabydlete se ve vašem novém domově a užívejte si...

Perfektní investice

Španělskou nemovitost nemusíte využívat jen jako letní či prázdninové sídlo, můžete z ní mít výhody po celý rok. Poradíme vám, jak váš dům či apartmán v době vaší nepřítomnosti výhodně pronajmout a ještě na tom vydělat.

Vydělávejte z pohodlí domova

Nevíte, jak sehnat vhodné nájemníky a mít jistotu, že váš dům zůstane v perfektním stavu? Ať už hledáte nájemníky na delší dobu, nebo krátkodobé hosty, o vše se za vás postaráme.

Nejen, že svou nemovitost při své příští návštěvě najdete nepoškozenou, ale navíc vás čeká jistý výdělek – až 20 %. Bez práce a bez námahy.

Vyberte si ideální dům k investici

Jak najít perfektní nemovitost u moře, která vám v době vaší nepřítomnosti vydělá? S výběrem vám poradíme. Provedeme vás po těch nejatraktivnějších lokalitách a dopomůžeme vám k výhodné koupi.