Finestrat
Finestrat
Finestrat
Finestrat
Finestrat
arrowZpět na výpis

Finestrat

Typ:Dům

Cena:1 180 000 € / 30 497 103 Kč

Poptat nemovitostarrow
Podělit se s přáteli: fb

Spojte se s makléřem této nemovitosti

Tyto úžasné luxusní vily jsou nyní stavěny ve Finestratu. Na prodej jsou ponechány pouze dvě vily.

Vila 1:

Tato vila se rozkládá na dvou podlažích. Hlavní patro se skládá z předsíně, toalety, moderní kuchyně, obývacího pokoje a jídelny. K dispozici je také garáž se vstupem do haly v hlavním patře. První patro se skládá ze tří dvoulůžkových pokojů s vestavěnými skříněmi a dvou koupelen, z nichž jedna je vlastní koupelnou. Vila má také suterén 124 m2.

Vila 2:

Tato vila se rozkládá na dvou podlažích a v hlavním patře najdete kuchyň, jídelnu, obývací pokoj, toaletu a prádelnu. V prvním patře je předsíň, krásná hlavní ložnice s koupelnou a šatní skříní a dvě dvoulůžkové ložnice, obě s vestavěnými skříněmi a vlastní koupelnou. Suterén 114 m2. má garáž, technickou místnost a sklad. Obě vily vypadají jako velmi moderní a mají velmi vysoký standard. Kuchyň ve vilách má lednici, troubu, mikrovlnnou troubu a myčku nádobí a má třídu energetické účinnosti A ++. Vily mají také dvojitá okna, klimatizaci, hlavní vstupní dveře s bezpečnostním zámkem, Smart Home Technology System 3.0 s videotelefonem a mnoho dalšího. Ceny vil jsou na 980 000 EUR a 1,180 000 EUR..

Venkovní plocha:

Vila 1 se nachází na 803 m². Mimo hlavní patro najdete velkou zahradu s zavlažovacím systémem, terasu 30 m2, terasu 61 m². a bazén 10x4 metrů. Obě terasy jsou částečně zakryté. Ve druhém patře najdete dvě terasy, jednu z 5 m2. a jeden z 26,5 m2.

Vila 2 se nachází na 813 m2. Zde jsou dvě kryté terasy, jedna na každé straně domu. Jedna terasa je na 24 m2. a druhý je na 30 m2. Největší terasy mají útulný krb, světla ve stropě a výhled na bazén. K dispozici je také zahrada se zavlažovacím systémem a nekonečný bazén o rozměrech 10x4 metrů. PlochaVily se nacházejí ve Finestratu, oblasti mezi Vila Joiosa a Benidorm. Finestrat se nachází 10 km a 15 minut jízdy od pobřeží.

 

 

Můžete nám zanechat vzkaz

*povinné položky

arrow
concern

Proč jít do nákupu nemovitostí s námi?

Díky dlouholetým zkušenostem přesně víme, jak na to. Najdeme pro vás nemovitost podle vašich představ.

tile

Více než 800 nemovitostí

tile

Tradiční španělský styl i moderní novostavby

tile

Zkušenosti v realitách přes 10 let

tile

Osobní přítomnost českého makléře ve Španělsku