Doprava

Doprava

Dostat se letecky do Alicante není problém, vybrat si můžete ze spousty možností. Letadla odlétají z mnoha letišť, nejblíže například z Prahy či Vídně. Další možností je Varšava, Berlín nebo Frankfurt nad Mohanem - z těchto destinací létají přímé lety, které vás do Alicante dopraví už za 2 hodiny 45 minut. Příjemnou novinkou je nová linka Pardubice-Alicante, která odstartovala pod taktovkou Ryanair v březnu 2018.

Také ceny letenek jsou díky obsluze low-costovými společnostmi více než příznivé. Klienti vlastnící v okolí Alicante nemovitosti navíc využívají možnosti včasného nákupu letenek, čímž pořizovací cenu ještě výrazně sníží.

Autobusem po Španělsku

Během cest po španělských provinciích jistě uvítáte četná autobusová spojení. Do Alicante se snadno dostanete z větších i menších měst v regionu.

Nevíte si rady, kde hledat spoje? Kompletní jízdní řád najdete na webu www.alsa.com/en.

Do Alicante můžete cestovat rovněž vlakem z Madridu – cesta trvá přibližně 3 a půl hodiny – či z Barcelony (4,5 hodiny). Více informací najdete na stránkách www.renfe.es.

1.

Ozvěte se nám s vaší představou o vysněném bydlení...

2.

Doprovodíme vás do Španělska a ukážeme vám ty nejlepší nemovitosti...

3.

Zabydlete se ve vašem novém domově a užívejte si...

Zjistit více arrow

Perfektní investice

Španělskou nemovitost nemusíte využívat jen jako letní či prázdninové sídlo, můžete z ní mít výhody po celý rok. Poradíme vám, jak váš dům či apartmán v době vaší nepřítomnosti výhodně pronajmout a ještě na tom vydělat.

Vydělávejte z pohodlí domova

Nevíte, jak sehnat vhodné nájemníky a mít jistotu, že váš dům zůstane v perfektním stavu? Ať už hledáte nájemníky na delší dobu, nebo krátkodobé hosty, o vše se za vás postaráme.

Nejen, že svou nemovitost při své příští návštěvě najdete nepoškozenou, ale navíc vás čeká jistý výdělek – až 20 %. Bez práce a bez námahy.

Vydělávejte až 20% ročně

Vyberte si ideální dům k investici

Jak najít perfektní nemovitost u moře, která vám v době vaší nepřítomnosti vydělá? S výběrem vám poradíme. Provedeme vás po těch nejatraktivnějších lokalitách a dopomůžeme vám k výhodné koupi.

Zobrazit celou nabídku arrow

Pojďme to probrat osobně

Dejte nám vědět. Provedeme vás koupí nemovitosti v Alicante krok za krokem.

Filip Horák

"Ve Španělsku se o vás při výběru nemovitosti postarám. Budu vás doprovázet od letištní haly, až k podpisu kupní smlouvy."

Filip Horák Váš specialista na nemovitosti ve Španělsku

V případě dotazů jsem Vám k dispozici 

mailhorak@domyspanelsko.cz phone+420 778 727 878

Proč jít do nákupu nemovitostí s námi?

Díky dlouholetým zkušenostem přesně víme, jak na to. Najdeme pro vás nemovitost podle vašich představ.

tile

Více než 800 nemovitostí

tile

Tradiční španělský styl i moderní novostavby

tile

Zkušenosti v realitách přes 10 let

tile

Osobní přítomnost českého makléře ve Španělsku