Doprava

Dostat se letecky do Alicante není problém, vybrat si můžete ze spousty možností. Letadla odlétají z mnoha letišť, nejblíže například z Prahy či Vídně. Další možností je Varšava, Berlín nebo Frankfurt nad Mohanem - z těchto destinací létají přímé lety, které vás do Alicante dopraví už za 2 hodiny 45 minut. Příjemnou novinkou je nová linka Pardubice-Alicante, která odstartovala pod taktovkou Ryanair v březnu 2018.

Také ceny letenek jsou díky obsluze low-costovými společnostmi více než příznivé. Klienti vlastnící v okolí Alicante nemovitosti navíc využívají možnosti včasného nákupu letenek, čímž pořizovací cenu ještě výrazně sníží.

DOPRAVA Z LETIŠTĚ

Již z letiště vás vyzvedne taxík či autobusová linka směr Alicante – autobus projíždí oblastí Gran Alacant, podél pobřeží Guardamar del Segura až k La Zenia.

AUTOPŮJČOVNY

Půjčoven automobilů je v Alicante jako máku – Hertz, Avis, Europcar, Budget, Enterprise, FireFly, Dollar, Interrent, Keddy by Europcar, Ok Rent a Car, Record, Sixt, Opencars a další.

CESTOVÁNÍ PO MĚSTĚ

Do centra města se bez problému dostanete pěšky – procházka je to velmi příjemná. U delších vzdáleností můžete využít autobusové a tramvajové spoje, nebo jízdní kolo.

AUTOBUSEM PO ŠPANĚLSKU

Během cest po španělských provinciích jistě uvítáte četná autobusová spojení. Do Alicante se snadno dostanete z větších i menších měst v regionu.

Nevíte si rady, kde hledat spoje? Kompletní jízdní řád najdete na webu www.alsa.com/en.

Do Alicante můžete cestovat rovněž vlakem z Madridu – cesta trvá přibližně 3 a půl hodiny – či z Barcelony (4,5 hodiny). Více informací najdete na stránkách www.renfe.es.

1. Ozvěte se nám s vaší představou o vysněném bydlení...
2. Doprovodíme vás do Španělska a ukážeme vám ty nejlepší nemovitosti...
3. Zabydlete se ve vašem novém domově a užívejte si...

ZJISTIT VÍCE