Ciudad Quesada
Ciudad Quesada
Ciudad Quesada
Ciudad Quesada
Ciudad Quesada
arrowZpět na výpis

Ciudad Quesada

Typ:Dům

Cena:1 044 000 € / 26 982 182 Kč

Poptat nemovitostarrow
Podělit se s přáteli: fb
Bazén

Bazén: Ano

Terasa

Terasa: Ano

Koupelna:AnoAno

Spojte se s makléřem této nemovitosti

Tato nová luxusní vila se nachází v Ciudad Quesada na pobřeží Costa Blanca. Vila je umístěna ve třech patrech a má obytnou plochu 371,5 m2. Hlavní patro se skládá ze dvou dvoulůžkových pokojů, dvou koupelen, velké kuchyně a prostorného obývacího pokoje. V prvním patře se nachází hlavní ložnice s koupelnou. Skládá se z kompletního bytu se dvěma dvoulůžkovými ložnicemi, dvěma koupelnami, otevřenou kuchyní, obývacím pokojem a extra místností.

 Vila je vyzdobena v moderním stylu a má velmi vysoký standard. Venkovní plochaVila se nachází na pozemku o ploše 592 m². Zde je krásný soukromý bazén, prostor pro parkování na pozemku a spousta prostoru pro venkovní posezení. Kolem bazénu je také spousta prostoru pro solária. Z obývacího pokoje máte přímý přístup na krásnou terasu, která je ideální pro venkovní jídelní kout. Vila má také velkou terasu v prvním patře a střešní terasu 55 m2.

Z obou teras máte nádherný výhled na slaná jezera, oceán, Torrevieja a La Mata. PlochaCiudad Quesada je útulné a oblíbené místo na pobřeží Costa Blanca. Najdete zde obchody, restaurace, kavárny, bary, lékárny, banky, kadeřnictví, lékařské a stomatologické služby a mnoho dalšího. Na hlavní ulici bylo nedávno vybudováno útulné nákupní centrum s několika obchody. Ciudad Quesada nabízí také celou řadu aktivit pro celou rodinu, jako je známé golfové hřiště La Marquesa, bowling, minigolf, tenisové kurty, fotbalová hřiště, tělocvičny, lázně, sezónní vodní park a mnoho dalšího. PlážeNádherné pláže na pobřeží Costa Blanca leží jako perly na provázku a na krátkou vzdálenost se dostanete k řadě pláží. Slavná 9 km dlouhá písečná pláž v Guardamar del Segura a pláž „Torrelamata“ v La Mata jsou dvě nejbližší pláže, vzdálené asi 10-15 minut jízdy od Ciudad Quesada. 

Podnebí Ciudad Quesada je ideálním místem k životu a krásným místem pro strávení léta. Léta jsou vždy slunečná a teplá, zatímco zimy jsou mírné a oblast má průměrnou teplotu 20 stupňů. Ciudad Quesada je obklopena dvěma velkými solnými jezírky, které mají čistící účinek na vzduch a pomáhají této oblasti vytvořit zvláště příznivé zdravotní prostředí. Klima má zvláště pozitivní vliv na lidi s astmatem, alergiemi, revmatismem a kožními nemocemi. Podle lékařských věd patří oblast díky solným jezerům k jednomu z nejzdravějších míst na světě.

 

 

Můžete nám zanechat vzkaz

*povinné položky

arrow
concern

Proč jít do nákupu nemovitostí s námi?

Díky dlouholetým zkušenostem přesně víme, jak na to. Najdeme pro vás nemovitost podle vašich představ.

tile

Více než 800 nemovitostí

tile

Tradiční španělský styl i moderní novostavby

tile

Zkušenosti v realitách přes 10 let

tile

Osobní přítomnost českého makléře ve Španělsku