Cestování po městě

Cestování po městě

Jak cestovat po Alicante

Do centra města se bez problému dostanete pěšky – procházka je to velmi příjemná. U delších vzdáleností můžete využít autobusové a tramvajové spoje, nebo jízdní kolo.

Tramvaje a městské autobusy

Pohodlný pohyb po městě vám umožní městská hromadná doprava – tramvaje a autobusy. Nepřestupní lístek na autobus zakoupíte u řidiče za 1,45 euro a v tramvaji vám zase poslouží automat.

Síť tramvají v Alicante je velmi moderní. Jedná se o kombinaci tramvaje a metra, proto si nezapomeňte řádně uschovat jízdenku – na některých zastávkách ji u vchodu a východu budete potřebovat. Pokud máte v plánu absolvovat minimálně deset cest, vyplatí se vám spíše pořízení speciální karty „Móbilis card“. Prodávají se v trafikách a pobočkách EMT.

Můžete si kartu nabít na 10 jízd a poté ji pravidelně dobíjet dle potřeby. Vždy si pořádně ohlídejte, kterou kartu si kupujete – každá platí pro jiná tarifní pásma a má jiná časová omezení. V Alicante se nachází hned šest tarifních zón, které jsou označeny písmeny A až F. Nejlevnější karta stojí 10 eur.

Dále se vám nabízí možnost zakoupit neomezený jednodenní (4 EUR), dvoudenní (6,70 EUR), nebo třídenní lístek (9,70 EUR). Je zde rovněž možnost získat skupinovou slevu – pro rodiny a skupiny s více než 10 členy.

Jak probíhá nákup nemovitostí ve Španělsku?

S námi zcela bezstarostně. Prohlédněte si nabídku našich nemovitostí, a když vás některá zaujme, neváhejte nás kontaktovat. Máte trochu jinou představu? Stačí říct a my vám pomůžeme perfektní nemovitost najít.

Jakmile budete mít jasno, vydáme se společně na prohlídku do Španělska. Provázet vás budeme po celou dobu – od první návštěvy vašeho vysněného domu až k podpisu kupní smlouvy.

 

1.

Ozvěte se nám s vaší představou o vysněném bydlení...

2.

Doprovodíme vás do Španělska a ukážeme vám ty nejlepší nemovitosti...

3.

Zabydlete se ve vašem novém domově a užívejte si...

Zjistit více arrow

Perfektní investice

Španělskou nemovitost nemusíte využívat jen jako letní či prázdninové sídlo, můžete z ní mít výhody po celý rok. Poradíme vám, jak váš dům či apartmán v době vaší nepřítomnosti výhodně pronajmout a ještě na tom vydělat.

Vydělávejte z pohodlí domova

Nevíte, jak sehnat vhodné nájemníky a mít jistotu, že váš dům zůstane v perfektním stavu? Ať už hledáte nájemníky na delší dobu, nebo krátkodobé hosty, o vše se za vás postaráme.

Nejen, že svou nemovitost při své příští návštěvě najdete nepoškozenou, ale navíc vás čeká jistý výdělek – až 20 %. Bez práce a bez námahy.

Vydělávejte až 20% ročně

Vyberte si ideální dům k investici

Jak najít perfektní nemovitost u moře, která vám v době vaší nepřítomnosti vydělá? S výběrem vám poradíme. Provedeme vás po těch nejatraktivnějších lokalitách a dopomůžeme vám k výhodné koupi.

Zobrazit celou nabídku arrow

Pojďme to probrat osobně

Dejte nám vědět. Provedeme vás koupí nemovitosti v Alicante krok za krokem.

Filip Horák

"Ve Španělsku se o vás při výběru nemovitosti postarám. Budu vás doprovázet od letištní haly, až k podpisu kupní smlouvy."

Filip Horák Váš specialista na nemovitosti ve Španělsku

V případě dotazů jsem Vám k dispozici 

mailhorak@domyspanelsko.cz phone+420 778 727 878

Proč jít do nákupu nemovitostí s námi?

Díky dlouholetým zkušenostem přesně víme, jak na to. Najdeme pro vás nemovitost podle vašich představ.

tile

Více než 800 nemovitostí

tile

Tradiční španělský styl i moderní novostavby

tile

Zkušenosti v realitách přes 10 let

tile

Osobní přítomnost českého makléře ve Španělsku