Vyběhněte na horu Montgó

Vyběhněte na horu Montgó

Napsal(a): Domy Španělsko , Publikováno: 12.07.2018

Jednou z velmi populárních aktivit v Alicante je běh. Naleznete zde hned několik oblíbených běžeckých tras. Krásné pláže a hory regionu Alicante jsou ideální venkovní běžecké tratě. Můžete si vybrat z běhu po plážích, které nabízejí ploché trasy pro rychlý i pomalejší běh, nebo těžší výzvu po horských stezkách. Ať tak či onak, budete odměněni pohledy na nádherné přírodní scény.

 

Benidorm

Můžete začít s jemnou pláží po slavných plážích Benidormu s mrakodrapy, které tvoří pozadí po levé straně s třpytivým středomořským mořem a ostrova Benidorm po pravé straně.

Trasa začíná na pláži Poniente na jižním konci u Calle la Cala. Ideální doba je při svítání nebo těsně před západem slunce, kdy je oblast méně přeplněná a počasí bude chladnější, zejména v letních měsících.

Pláž Poniente - Balkon de Benidorm - pláž Levante. Snadná trasa o délce 6 km.

 

Hora Montgó

Impozantní horský masiv Montgó odděluje plážová města Javea a Denia. Je útočištěm divoké zvěře, ptáků a vzácných květů. Oblíbená trasa nabízí několik cest různých obtíží. Pro běžce je to výzva, odměnou Vám ale budou úžasné výhledy na pobřeží. V jasném dni můžete vidět až na stranu ostrova Ibiza.

Ermita de Pare Pere, Montgó - Záliv L'Aigua - Ermita de Pare Pere. Střední obtížnost o délce 4km.

zpět Zpět na výpis

Doporučené nemovitosti

Jak najít perfektní nemovitost u moře, která vám v době vaší nepřítomnosti vydělá? S výběrem vám poradíme. Provedeme vás po těch nejatraktivnějších lokalitách a dopomůžeme vám k výhodné koupi.

Zobrazit celou nabídku arrow

Proč jít do nákupu nemovitostí s námi?

Díky dlouholetým zkušenostem přesně víme, jak na to. Najdeme pro vás nemovitost podle vašich představ.

tile

Více než 800 nemovitostí

tile

Tradiční španělský styl i moderní novostavby

tile

Zkušenosti v realitách přes 10 let

tile

Osobní přítomnost českého makléře ve Španělsku