Pláž San Juan v Alicante

Pláž San Juan v Alicante

Napsal(a): Domy Španělsko , Publikováno: 30.08.2021

San Juan je slavná a oblíbená pláž v Alicante. Je opravdu super, což dokazuje fakt, že každoročně získává Modrou vlajku, což je ocenění, které potvrzuje ekologickou nezávadnost, bezpečnost, pohodlí a i její čistotu.

Pláž San Juan je určitě tou nejznámější pláží v městě Alicante. Je to krásná písčitá pláž, které se rozprostírá od pláží v El Campello až po údolí Cabo de las Huertas.

Je to otevřená pláž s velmi kvalitním jemným pískem, u které se nachází mnoho apartmánů, restaurací, barů a dalších služeb a podniků. Restaurace a bary najdete vlastně po celé této pláži, z nichž některé jsou skutečně přímo na samotné pláži. Vstup do moře je velmi pomalý a pozvolný, což je vhodné hlavně pro nejmenší děti. Do hloubky jdete alespoň 10 metrů.Pláž San Juan je velmi blízko golfovému hřišti Alicante Golf a výhodou také je, že v okolí je mnoho veřejných parkovacích míst, stejně jako oblastí vyhrazených pro různé sporty, jako je plážový volejbal, fotbal, windsurfing atd. V bezprostřední blízkosti pláže San Juan se nacházejí hotely různých kategorií.

Podél pobřeží je moc pěkná promenáda s vysokými palmami. Zde jsou pro pohodlný odpočinek turistů k dispozici bary, kavárny, restaurace různých kuchyní a cen. Některá zařízení fungují nejen ve dne, ale i v noci. Pláž San Juan je super mladé lidi, ale i rodiny s dětmi. Infrastruktura je zde velmi dobře rozvinutá, veřejná doprava jezdí na pláž z Alicante a podél pobřeží.

Pláž San Juan je oblíbená mezi místními obyvateli i mezi turisty z různých měst Španělska a dalších evropských zemí.

Šířka pláže: nejméně 60 metrů

Délka: více než 3 km

 

zpět Zpět na výpis

Doporučené nemovitosti

Jak najít perfektní nemovitost u moře, která vám v době vaší nepřítomnosti vydělá? S výběrem vám poradíme. Provedeme vás po těch nejatraktivnějších lokalitách a dopomůžeme vám k výhodné koupi.

Zobrazit celou nabídku arrow

Proč jít do nákupu nemovitostí s námi?

Díky dlouholetým zkušenostem přesně víme, jak na to. Najdeme pro vás nemovitost podle vašich představ.

tile

Více než 800 nemovitostí

tile

Tradiční španělský styl i moderní novostavby

tile

Zkušenosti v realitách přes 10 let

tile

Osobní přítomnost českého makléře ve Španělsku