Pardubice- Alicante letecky? Ano, již od března!

Pardubice- Alicante letecky? Ano, již od března!

Napsal(a): Domy Španělsko , Publikováno: 28.11.2017

Irská nízkonákladová letecká společnost Ryanair oznámila, že od března příštího roku začne provozovat lety z Pardubic do španělského Alicante. Lety se budou konat dvakrát týdně a první letadlo vzlétne již 26. března z nového letištního terminálu, který se právě dokončuje a po novém roce bude zprovozněn.

Odlety z Pardubic by se měly konat vždy v pondělí a čtvrtky v 18:55 hodin a letadlo by mělo přistát ve španělském Alicante ve 21:50 hodin. Z Alicante bude tato linka odlétat v 17:00 ve stejné dny a v Pardubicích na letišti přistane v 19:55 hodin. Ceny zpátečních letenek již aktuálně startují na 1624 Kč.

Jedná se tedy o jediné přímé spojení Česka a centra turistické oblasti Costa Blanca na pobřeží Středozemního moře. Start nové linky oznámil Ryanair a Letiště Pardubice v tiskové zprávě dne 14.11.2017.

zpět Zpět na výpis

Doporučené nemovitosti

Jak najít perfektní nemovitost u moře, která vám v době vaší nepřítomnosti vydělá? S výběrem vám poradíme. Provedeme vás po těch nejatraktivnějších lokalitách a dopomůžeme vám k výhodné koupi.

Zobrazit celou nabídku arrow

Proč jít do nákupu nemovitostí s námi?

Díky dlouholetým zkušenostem přesně víme, jak na to. Najdeme pro vás nemovitost podle vašich představ.

tile

Více než 800 nemovitostí

tile

Tradiční španělský styl i moderní novostavby

tile

Zkušenosti v realitách přes 10 let

tile

Osobní přítomnost českého makléře ve Španělsku