Specialista na prodej nemovitostí ve Španělsku

Naučte se španělsky v Alicante

24.8.2020 Filip Horák

Alicante, kromě 1000leté historie a svými nádhernými plážemi je také město se silnou univerzitní tradicí, která láká do města stále více zahraničních studentů. Vzniklo tu již velké množství odborných škol vyučujících španělštinu. Tyto školy nabízejí různě intenzivní jazykové kurzy jak pro své studenty, tak i pro cizince.  V těchto kurzech se naučíte komunikovat, ale jistě se dozvíte i něco o historii a okolí města.

  

Academia Berlingua

Jazyková škola založená v roce 1961 je nejstarší z jazykových škol v Alicante. Nachází se na klidném, krásném náměstí, přímo v centru města.

Tato škola pořádá kurzy španělštiny přímo pro cizince a láká je na prostorné klimatizované učebny, které jsou plně a moderně vybavené. Účastníkům kurzů se věnují profesionální učitelé s vysokoškolským vzděláním s prokázanými zkušenostmi. Nabízí přímou metodu výuky v malých skupinách.  V nabídce naleznete i balíčky s třídami a ubytováním (ve společných bytech, rodinách, nebo studentských rezidencích).

   

Colegio Internacional Alicante

Jazyková škola založena v roce 1998 nabízející výuku španělštiny pro cizince. Všichni učitelé jsou absolventi vysokých škol s dlouholetou praxí ve výuce španělštiny. Spolupracují se studenty, vytváří přátelskou, dynamickou a mladou atmosféru. Hlavním cílem těchto učitelů je aby se student během pobytu naučil hovořit, myslet a cítit ve španělštině. Taktéž nabízí perfektně vybavené učebny s klimatizací. Škola se nachází v centru Alicante, přímo na hlavní obchodní čtvrti a pouhých 5 minut od moře a historických památek.

Škola vede kurzy šesti různých úrovní: začátečník A1, elementární A2, střední B1, horní mezitřída B2, pokročilý C1, nadřazený C2. Otevírají skupinu i s jedním studentem. Na konci kurzu studenti dostanou certifikát Colegio Internacional Alicante, ale podmínkou je splnění 80 % docházky.

 

 

 

 

picture