Specialista na prodej nemovitostí ve Španělsku

Muzeum Volvo Ocean Race

27.8.2020 Filip Horák

Muzeum Volvo Ocean Race, jediné na světě, které představuje svět plachtění, nachází se pět minut od Explanady v oblasti Volvo z přístavu Alicante.

Muzeum Volvo Ocean Race má volný vstup, je to moderní prostor vybavený interaktivními prvky, nacházejí se zde hry s loděma, takže jsou zde ideální zážitky, které můžete vychutnat jako rodina. Muzeum Volvo Ocean Race je místo, kde můžete objevovat neuvěřitelné lidské příběhy, které se staly v dávné historii této soutěže. Muzeum poukazuje, jaké jsou lodě a jaký je život na palubě pro námořníky, kteří se pustili do tohoto dobrodružství.


O víkendech, muzeum také nabízí dvě fantastické zajímavosti: simulátor závodu a loď Brazílie 1
Při návštěvě Brazílie 1 si návštěvníci ocení nejen působivé rozměry třídy Volvo Open 70, které je dlouhé 21,5 metru a vysoká 31,5 metru. Uvidí i neuvěřitelné  prostory, v nichž námořníci se nachází po dobu soutěže, která trvá 9 měsíců.
Nejvíce odvážní mohou zažít v Simulátoru závod (The Ride), který představuje opravdové momenty na lodi,  které jsou všeobecně známé jako "Forma 1" moře, při plavbě oceánů se silnými vlnami. Muzeum je vybavené obchodem a kavárnou, kde mají děti bezplatný program.

 

picture