Kiteboarding

Kiteboarding

Napsal(a): Domy Španělsko , Publikováno: 29.10.2018

Jste milovníkem kiteboardingu nebo chcete-li kitesurfingu? Nebo se ho chcete teprve naučit? Pokud jste odpověděli alespoň na jednu otázku ano, oblast od Alicante až po Guardamar je pro vás jako stvořená.

Nachází se zde krásné, dlouhé pláže, které jsou rájem kiteboardistů. Díky obrovskému zájmu a popularitě tohoto sportu vzniklo na pobřeží nespočet škol kiteboardingu, které naučí jak mladé, tak i dospělé zájemce.

Pobřeží kolem Alicante má vhodné podmínky během celé sezóny – zima přináší silnější vítr, který je vhodný pro pokročilé milovníky tohoto adrenalinového sportu, v teplejších měsících je moře i vítr klidnější a poskytují tak vhodné podmínky i začátečníkům. Určitě je však třeba sledovat předpověď počasí.

Pokud se chcete věnovat tomuto krásnému sportu více, vyberte si z naší nabídky nemovitostí v oblasti Alicante a užívejte si slunce, moře a vítr třeba každý den.

zpět Zpět na výpis

Doporučené nemovitosti

Jak najít perfektní nemovitost u moře, která vám v době vaší nepřítomnosti vydělá? S výběrem vám poradíme. Provedeme vás po těch nejatraktivnějších lokalitách a dopomůžeme vám k výhodné koupi.

Zobrazit celou nabídku arrow

Proč jít do nákupu nemovitostí s námi?

Díky dlouholetým zkušenostem přesně víme, jak na to. Najdeme pro vás nemovitost podle vašich představ.

tile

Více než 800 nemovitostí

tile

Tradiční španělský styl i moderní novostavby

tile

Zkušenosti v realitách přes 10 let

tile

Osobní přítomnost českého makléře ve Španělsku