Tři restaurace v Alicante, které byste neměli vynechat

Tři restaurace v Alicante, které byste neměli vynechat

Napsal(a): Domy Španělsko , Publikováno: 09.03.2018

La Taberna del Gourmet

Restaurace přímo u promenády s důrazem na kvalitu biopotravin, které upravují do podoby tradičních pokrmů? To je La Taberna del Gourmet. Připravují se zde šťavnaté tapas, sendviče, maso a sýry ze všech regionů. V restauraci se můžete těšit na nejlepší maso, čerstvé mořské plody z rybího trhu nebo ovoce a zeleninu ze zahrad Alicante. Nechybí zde ani bohatá nabídka nejrůznějších vín, které  posunou gastronomický zážitek o úroveň výš.

Průměrné ceny:                                                                          

6-38 €

Webové stránky:

www.latabernadelgourmet.com

 

Nou Manolín

Restaurace Nou Manolín se nachází přímo v centru Alicante. Rodinný podnik otevřený již roku 1971 staví na kombinaci usilovné práce a důrazu na detail, které jsou pilířem jejich úspěchu. Díky tomu nese restaurace již několik zasloužených ocenění. Neustále se přizpůsobuje požadavkům klientely, kterou pravidelně láká na vybrané delikatesy. Najdete zde tradiční středomořskou kuchyni, která obsahuje zeleninu, ryby a mořské plody, velmi oblíbené rýžové pokrmy, a samozřejmě nemohou chybět ani tradiční tapas. V nabídce naleznete široký výběr vín přímo z vinic Alicante.

Průměrné ceny:                                      

17-32 €

Webové stránky:

www.noumanolin.com

 

La Ereta

Pokud chcete zažít trochu luxusu, nevynechejte návštěvu La Ereta. Restaurace se nachází na pláži, hned vedle zámku Santa Barbara, a je považována za jednu z nejkrásnějších restaurací v Alicante. Nabízí tři druhy menu, která jsou založena na sezónních surovinách. Intimní a okouzlující místo s unikátní architekturou ve tvaru skleněného kvádru poskytuje stejně jedinečný výhled z každé části restaurace. Pro ještě romantičtější atmosféru jsou čtyři stoly situovány přmo na terase.

Průměrné ceny:

40-80€

Webové stránky:

www.laereta.es

zpět Zpět na výpis

Doporučené nemovitosti

Jak najít perfektní nemovitost u moře, která vám v době vaší nepřítomnosti vydělá? S výběrem vám poradíme. Provedeme vás po těch nejatraktivnějších lokalitách a dopomůžeme vám k výhodné koupi.

Zobrazit celou nabídku arrow

Proč jít do nákupu nemovitostí s námi?

Díky dlouholetým zkušenostem přesně víme, jak na to. Najdeme pro vás nemovitost podle vašich představ.

tile

Více než 800 nemovitostí

tile

Tradiční španělský styl i moderní novostavby

tile

Zkušenosti v realitách přes 10 let

tile

Osobní přítomnost českého makléře ve Španělsku