Golfová hřiště pro všechny

Golfová hřiště pro všechny

Napsal(a): Domy Španělsko , Publikováno: 21.06.2018

 

Není důležité, jestli jste zdatný hráč, nebo začátečník, v Alicante si zahraje každý. Představujeme vám dvě golfové hřiště na pobřeží Costa Blanca

 

La Marquesa Golf & Country Club

Pod městem Rojales, v údolí s krásnými výhledy na okolní krajinu a hory, se nachází osmnáctijamkové hřiště, které je hratelné pro golfisty všech úrovní. Jeho design nevytváří zvláštní nároky na herní dovednosti a přesnost. Fairwaye lemované borovicemi a palmami a krásně tvarované greeny přináší klidnou a příjemnou hru v nádherném prostředí kdykoliv v roce.

 

El Plantio Golf Club

El Plantio je hřiště přímo v Alicante, bylo navrženo Ferry Manuelem Ruizem a otevřeno bylo v roce 1993. Je hojně pokryto vegetací a díky zalesnění rozmanitými rostlinami získalo exotický charakter. Vynikající a pestrý design dává vyniknout širokým, pohodlným fairwayím i nádherným greenům. Každá jamka má několik odpališť, což umožňuje příjemnou hru hráčům s různými zkušenostmi. Impozantní klubovna a ochotný personál podtrhuje krásu celého hřiště. El Plantio je hřištěm, které vyniká bohatou vegetací, výborným stavem a skvělými službami.

zpět Zpět na výpis

Doporučené nemovitosti

Jak najít perfektní nemovitost u moře, která vám v době vaší nepřítomnosti vydělá? S výběrem vám poradíme. Provedeme vás po těch nejatraktivnějších lokalitách a dopomůžeme vám k výhodné koupi.

Zobrazit celou nabídku arrow

Proč jít do nákupu nemovitostí s námi?

Díky dlouholetým zkušenostem přesně víme, jak na to. Najdeme pro vás nemovitost podle vašich představ.

tile

Více než 800 nemovitostí

tile

Tradiční španělský styl i moderní novostavby

tile

Zkušenosti v realitách přes 10 let

tile

Osobní přítomnost českého makléře ve Španělsku