Komfortní domek:  Bydlení a investice v jednom

Komfortní domek: Bydlení a investice v jednom

Napsal(a): Domy Španělsko , Publikováno: 18.10.2017

Proč investovat do domu ve Španělsku?

  • cena již od 55 000 EUR
  • čistá výnosnost 6-9 % za rok

Rádi občas někam vyrazíte, ať už s rodinou nebo s přáteli, ale vlastní nemovitost byste celoročně nevyužili? Zároveň Vám nevyhovuje být jen jedním z návštěvníků vlastního domu. A co kdyby část domu zůstala jen vaše a zbytek by byl určen k pronájmu?

Domy ve Španělsku jsou zpravidla nemovitosti s menším pozemkem ve sdružených blocích s odpovídajícím zázemím a společným bazénem. Jeden pokoj s koupelnou může zůstat pouze Váš a zbytek domu pronajmete. Na dovolené pak už nikdy nemusíte řešit ubytování a za dvacet let máte domek u pláže, nebo golfového hřiště, kam se můžete odstěhovat třeba na stáří.

Do Španělska vás doprovodíme a domy ukážeme

Rádí vám ve Španělsku vybrané domy osobně ukážeme. Náš makléř je ve Španělsku jako doma, bude vám po celou dobu k dispozici. Vybrané nemovitosti si spolu prohlédnete a makléř odpoví na všechny vaše dotazy. O nemovitostech ví první, poslední.

Apartmánové domy jsou zpravidla situované v přímořských letoviscích, jako je právě Alicante a jeho okolí. Tamní chápání nemovitostí se liší od toho našeho. Kuchyň a obývák jsou samozřejmostí. Řeší se zpravidla počet pokojů a koupelen, či případná přítomnost společného, nebo vlastního bazénu.

zpět Zpět na výpis

Doporučené nemovitosti

Jak najít perfektní nemovitost u moře, která vám v době vaší nepřítomnosti vydělá? S výběrem vám poradíme. Provedeme vás po těch nejatraktivnějších lokalitách a dopomůžeme vám k výhodné koupi.

Zobrazit celou nabídku arrow

Proč jít do nákupu nemovitostí s námi?

Díky dlouholetým zkušenostem přesně víme, jak na to. Najdeme pro vás nemovitost podle vašich představ.

tile

Více než 800 nemovitostí

tile

Tradiční španělský styl i moderní novostavby

tile

Zkušenosti v realitách přes 10 let

tile

Osobní přítomnost českého makléře ve Španělsku