Ekzém? (Ne)řešitelný problém

Ekzém? (Ne)řešitelný problém

Napsal(a): Domy Španělsko , Publikováno: 25.01.2018

Ekzém je jedno z nejčastějších kožních onemocnění. Kdo se s ním již setkal, ví, do jaké míry tato nemoc dokáže měnit životy. Ekzém může být způsobem řadou faktorů – mezi nejčastěji udávané patří stres, strava s nedostatečným obsahem vitaminů a minerálů, nevhodný životní styl nebo znečištěné ovzduší. Přesto, jakým pokrokem medicína za poslední desetiletí prošla, je pro doktory stále obtížné diagnostikovat příčiny této nemoci. Léčí se jen vnější projevy.

Naše babičky v tom měly jasno: „Máš ekzém, jeď k moři!“ Oblast slaných jezer u města Torrevieja vám nabídne unikátní mikroklima, které je vyhledáváno lidmi s chronickými onemocněními, ekzém nevyjímaje. Krátkodobý pobyt u moře ale pomůže jen dočasně. Proč si ale ve Španělsku nekoupit dům a nejezdit tam pravidelně? Netvrdíme, že dlouhodobý pobyt v tomhle prostředí bude sám o sobě řešením, ale může to být první krok. Nebo ten poslední, který je potřeba?

zpět Zpět na výpis

Doporučené nemovitosti

Jak najít perfektní nemovitost u moře, která vám v době vaší nepřítomnosti vydělá? S výběrem vám poradíme. Provedeme vás po těch nejatraktivnějších lokalitách a dopomůžeme vám k výhodné koupi.

Zobrazit celou nabídku arrow

Proč jít do nákupu nemovitostí s námi?

Díky dlouholetým zkušenostem přesně víme, jak na to. Najdeme pro vás nemovitost podle vašich představ.

tile

Více než 800 nemovitostí

tile

Tradiční španělský styl i moderní novostavby

tile

Zkušenosti v realitách přes 10 let

tile

Osobní přítomnost českého makléře ve Španělsku