Apartmán ve Španělsku: Skvělá příležitost k investici

Apartmán ve Španělsku: Skvělá příležitost k investici

Napsal(a): Domy Španělsko , Publikováno: 18.10.2017

cena již od 55 000 EUR

čistá výnosnost 6-9 % za rok

 

Nemovitosti jsou trvalé, a proto do nich mnozí investují své peníze. Hledáte investici s rychlou návratností? Apartmán ve Španělsku je vhodnou volbou. V závislosti na lokalitě a sezóně se budete pohybovat s výnosem z pronájmu mezi 6-9 %. K tomu si připočtěte každoroční zhodnocení nemovitosti způsobené zvyšující se poptávkou a fakt, že výnosnost vlastního vkladu můžete urychlit penězi z levné hypotéky. My Vám pak se vším pomůžeme, takže na nic nebudete sami.

Apartmánové domy jsou zpravidla situované v přímořských letoviscích, jako je právě Alicante a jeho okolí. Tamní chápání nemovitostí se liší od toho našeho. Kuchyň a obývák jsou samozřejmostí. Řeší se zpravidla počet pokojů a koupelen, či případná přítomnost společného, nebo vlastního bazénu.

Okolí města Alicante je vyhlášenou lokalitou pro léčení respiračních problémů díky minerálům obsaženým ve vzduchu, které se tam dostávají těžením soli z mořské vody. To je důvodem, proč jsou tamní apartmány pronajímány turisty i mimosezóně.

zpět Zpět na výpis

Doporučené nemovitosti

Jak najít perfektní nemovitost u moře, která vám v době vaší nepřítomnosti vydělá? S výběrem vám poradíme. Provedeme vás po těch nejatraktivnějších lokalitách a dopomůžeme vám k výhodné koupi.

Zobrazit celou nabídku arrow

Proč jít do nákupu nemovitostí s námi?

Díky dlouholetým zkušenostem přesně víme, jak na to. Najdeme pro vás nemovitost podle vašich představ.

tile

Více než 800 nemovitostí

tile

Tradiční španělský styl i moderní novostavby

tile

Zkušenosti v realitách přes 10 let

tile

Osobní přítomnost českého makléře ve Španělsku