Apartmán ve Španělsku: Skvělá příležitost k investici

Apartmán ve Španělsku: Skvělá příležitost k investici

Napsal(a): Domy Španělsko , Publikováno: 18.10.2017

Proč investovat do nemovitosti ve Španělsku?

  • cena již od 55 000 EUR
  • čistá výnosnost 6-9 % za rok

Nemovitosti jsou trvalé, a proto do nich mnozí investují své peníze. Hledáte investici s rychlou návratností? Apartmán ve Španělsku je vhodnou volbou. V závislosti na lokalitě a sezóně se budete pohybovat s výnosem z pronájmu mezi 6-9 %. K tomu si připočtěte každoroční zhodnocení nemovitosti způsobené zvyšující se poptávkou a fakt, že výnosnost vlastního vkladu můžete urychlit penězi z levné hypotéky. My Vám pak se vším pomůžeme, takže na nic nebudete sami.

Do Španělska vás doprovodíme

Rádí vám ve Španělsku vše osobně ukážeme. Náš makléř je ve Španělsku jako doma, bude vám po celou dobu k dispozici. Vybrané nemovitosti si spolu prohlédnete a makléř odpoví na všechny vaše dotazy. O nemovitostech ví první, poslední.

Apartmánové domy jsou zpravidla situované v přímořských letoviscích, jako je právě Alicante a jeho okolí. Tamní chápání nemovitostí se liší od toho našeho. Kuchyň a obývák jsou samozřejmostí. Řeší se zpravidla počet pokojů a koupelen, či případná přítomnost společného, nebo vlastního bazénu.

Okolí města Alicante je vyhlášenou lokalitou pro léčení respiračních problémů díky minerálům obsaženým ve vzduchu, které se tam dostávají těžením soli z mořské vody. To je důvodem, proč jsou tamní apartmány pronajímány turisty i mimosezóně.

zpět Zpět na výpis

Doporučené nemovitosti

Jak najít perfektní nemovitost u moře, která vám v době vaší nepřítomnosti vydělá? S výběrem vám poradíme. Provedeme vás po těch nejatraktivnějších lokalitách a dopomůžeme vám k výhodné koupi.

Zobrazit celou nabídku arrow

Proč jít do nákupu nemovitostí s námi?

Díky dlouholetým zkušenostem přesně víme, jak na to. Najdeme pro vás nemovitost podle vašich představ.

tile

Více než 800 nemovitostí

tile

Tradiční španělský styl i moderní novostavby

tile

Zkušenosti v realitách přes 10 let

tile

Osobní přítomnost českého makléře ve Španělsku