NEKONEČNÁ POBŘEŽÍ A PLÁŽE

Pobřeží Costa Blanca omývají vlny Středozemního moře, které za svou čistotu obdrželo dokonce Modrou vlajku EU. Postupný přístup do vody ocení zejména rodiny s dětmi a méně zdatní plavci, na své si ale přijdou také zapálení vyznavači vodních aktivit. Ať už dáváte přednost komornějším sportům, jako je vodní lyžování nebo surfování, nebo si rádi vyrazíte s přáteli na lodi, stačí se pouze rozhodnout, jak chcete krásy křišťálové vody využít. A pokud máte raději spíše sladkovodní radovánky, jsou vám otevřeny dveře místních aquaparků.

Od ledna do dubna dosahuje teplota vody od 15 do 19 °C. V květnu se již přehoupne přes 20 stupňů, aby se v letních měsících ohřála až na 28 stupňů. Ochlazovat se opět začíná až koncem října, kdy má ještě stále krásných 22 stupňů. K 16 stupňům se vrací až v prosinci. Ať už dáváte přednost teplé vodě, nebo se rádi otužujete, nabízí pobřeží Costa Blanca možnost celoročního koupání.

Vychutnejte si příjemnou středomořskou atmosféru. Dlouhé nádherné pláže, průzračné moře a nádherná příroda vás doslova uchvátí.

picture